Aktualności

about

Nowa inwestycja Człuchowska

Człuchowska to kameralny projekt deweloperski o podwyższonym standardzie zlokalizowany u zbiegu ulic Człuchowskiej i Anieli Krzywoń na warszawskich Jelonkach. Sześciokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym idealnie wpisuje się w niską,  jednorodzinną zabudowę. Cicha, spokojna, a  jednocześnie dobrze skomunikowana okolica zapewnia komfort i odpoczynek mieszkańcom. Inwestycja stanowi wyjątkową i przyjazną ofertę dla osób szukających własnego mieszkania w Warszawie i zarazem pragnących cieszyć się urokami zieleni. Projekt trafia w największe potrzeby segmentu rynku mieszkaniowego, wykorzystując wszystkie walory lokalizacji i otoczenia, jednocześnie oferując niepowtarzalny charakter kameralnej villi miejskiej. 18 lokali mieszkalnych oraz 1 lokal usługowy zostały zaprojektowane z największą dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców.

Najbliższa okolica to rozwinięta część dzielnicy, której znajdują się szkoły oraz przedszkola, sklepy w tym Hala Targowa Wola. Szersze otoczenie stanowią centra Handlowe Wola Park, Fort Wola, CH Bemowo i Tesco. Budowa jednorodzinna jest pozostałością po założonym w okresie międzywojennym Miastem-grodem Jelonki. Oddana do użytku trasa S8 sprawia, że poprawiła się komunikacja Bemowa z Centrum miasta za pośrednictwem ul. Połczyńskiej, Górczewskiej oraz samej trasy S8. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu są linie autobusowe i tramwajowe, a planowana stacja II linii metra znajdzie się w odległości 3 przystanków komunikacji miejskiej.

W bezpośrednim sąsiedztwie od strony południowej planowana jest realizacja parku miejskiego oraz obiektu sportowo-rekreacyjnego.

Kontakt

Wyślij nam wiadomość