Nasze inwestycje

Człuchowska

ul. Człuchowska

Warszawa

17 mieszkań w sprzedaży

Człuchowska to kameralny projekt deweloperski o podwyższonym standardzie zlokalizowany u zbiegu ulic Człuchowskiej i Anieli Krzywoń na warszawskich Jelonkach. Sześciokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym idealnie wpisuje się w niską, jednorodzinną zabudowę. Cicha, spokojna, a jednocześnie dobrze skomunikowana okolica zapewnia komfort i odpoczynek mieszkańcom. Inwestycja stanowi wyjątkową i przyjazną ofertę dla osób szukających własnego mieszkania w Warszawie i zarazem pragnących cieszyć się urokami zieleni. Projekt trafia w największe potrzeby segmentu rynku mieszkaniowego, wykorzystując wszystkie walory lokalizacji i otoczenia, jednocześnie oferując niepowtarzalny charakter kameralnej villi miejskiej. 18 lokali mieszkalnych oraz 1 lokal usługowy zostały zaprojektowane z największą dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców.

Zobacz szczegóły

Boremlowska

ul. Boremlowska

Warszawa

39 mieszkań w sprzedaży

Inwestycja jest zlokalizowana na terenie prawobrzeżnej Warszawy w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności zabudowy oraz zabudowa jednorodzinna. Projektowany obiekt posiada dobry dostęp do komunikacji, dojazd do śródmieścia Warszawy zajmuje do 15 minut.

Lokalizacja obiektu pozwala na pełne wykorzystanie infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, punkty usługowe, bank, kościół oraz liczne restauracje. Dzielnica jest cicha i spokojna.

Projekt architektoniczny nawiązuje do postmodernizmu w stylu przedwojennej „nowoczesności” w budownictwie. Prosta bryła – pudełko, płaski dach, wyraźne linie podziałów oraz stonowana, ale elegancka elewacja stanowią o jego niewątpliwej wizualnej atrakcyjności.

W budynku zaprojektowano 40 mieszkań od jedno do trzypokojowych o powierzchni od 33 do 60 mkw. poszczególnych lokali. Budynek będzie posiadał dwie klatki schodowe z windami obsługującymi kondygnacje od -1 do 4.

Każdy z lokali mieszkalnych dysponować będzie balkonem lub tarasem o powierzchni od 3 do 23 mkw.

Teren, na którym zostanie zrealizowany budynek będzie ogrodzony i monitorowany. Każdy z lokali będzie wyposażony w system  videofonów.

Zobacz szczegóły

Villa Poloneza

ul. Poloneza

Warszawa

14 mieszkań w sprzedaży

Planowana inwestycja, która zlokalizowana będzie na Warszawskim Ursynowie przy ul. Poloneza. Łączna powierzchnia to 1000 PUM, która będzie podzielona na 14 lokali mieszkalnych.

Zobacz szczegóły

Villa Narwik

Bemowo

Warszawa

W przygotowaniu

Planowana inwestycja, która zlokalizowana będzie na Warszawskim Bemowie. Łączna powierzchnia to 3000 PUM, która będzie podzielona na 60 lokali mieszkalnych. Dodatkowo w garażu podziemnym znajdować się będzie 68 miejsc postojowych.

Zobacz szczegóły

Ogrody Włoskie

ul. Mikołajska

Warszawa

Zrealizowane

Pierwszym przedsięwzięciem był kompleks mieszkalny przy ulicy Mikołajskiej zrealizowany w 2005 roku. W budynkach czterokondygnacyjnych z windami, wybudowano 39 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 105 m2. Osiedle ma charakter zamkniętego z systemem monitoringu. Budynki nawiązują do powszechnie znanej na świecie stylistki włoskiej. Zarówno pod względem projektu architektonicznego, aranżacji otoczenia budynków jak i wykorzystanych materiałów czy zastosowanej kolorystyki. Pod budynkiem znajdował się garaż podziemny z miejscami parkingowymi.

Zobacz szczegóły

Osiedle Fasolowa I

ul. Fasolowa

Warszawa

Zrealizowane

W roku 2006 w Warszawie przy ulicy Fasolowej Spółka zakończyła budowę pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, z 40 lokalami, o metrażach od 40 do 78 m2 wraz garażem podziemnym. Budynek, oprócz wind, dla podniesienia standardu został wyposażony w strukturalną instalację alarmową, a lokale na parterze w rolety antywłamaniowe.

Zobacz szczegóły

Ogrody Piastowskie

Piastów

Zrealizowane

W podwarszawskim Piastowie w 2008 roku zakończono inwestycję mieszkaniową ze 142 lokalami w trzech budynkach mieszkalnych. Czterokondygnacyjne zabudowa z garażami podziemnymi została zaprojektowana jako zamknięty kompleks mieszkalny. Wewnętrzne patio dostępne tylko dla mieszkańców osiedla zagospodarowano tworząc alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci.

Zobacz szczegóły

Ogrody Piasta

Piastów

Zrealizowane

Drugi etap inwestycji mieszkaniowej w Piastowie został ukończony w 2009 roku. Osiedle składa się z 149 mieszkań usytuowanych w pięciu kameralnych czterokondygnacyjnych budynków położonych na wspólnej płycie garażowej. Budynkom nadano nieco modernistyczny kształt, łącząc tradycyjne rozwiązania z nowoczesnym wyglądem. Mieszkania posiadają metraże od niewielkich jednopokojowych w granicach 35 m2 do mieszkań czteropokojowych o metrażu 83 m2.

Zobacz szczegóły

Osiedle Fasolowa II

ul. Fasolowa

Warszawa

Zrealizowane

Na początku 2011 roku zakończono realizację kolejnej, warszawskiej inwestycji mieszkaniowej. Zespołu mieszkaniowego składający się z dwóch budynków: cztero i pięcio piętrowych usytuowanych w warszawskich Włochach. Na osiedlu powstało 79 mieszkań o powierzchni od 33 do 102 m2. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji przynależą tarasy o powierzchniach do 130 m2. Na parterze budynku od strony ulicy Fasolowej znajduje się lokal usługowy.

Zobacz szczegóły

Nasielska 44

ul. Nasielska 44

Warszawa

Zrealizowane

We wrześniu 2014 roku Spółka zakończyła budowę kompleksu pod nazwą Osiedle Nasielska 44. Jest to kameralna, czteropiętrowa zabudowa mieszkaniowa usytuowana na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Architektura operuje nowoczesną formą, pokrytą białym tynkiem i piaskowcem. Budynek urozmaicony jest dużą ilością przeszkleń oraz balkonami, kształtowanymi nieregularnie, a także dużymi witrynami lokali usługowych na parterze. Prace projektowe prowadzone były z największą starannością i troską o detale. Na osiedlu zamieszka 136 rodzin w mieszkaniach o powierzchniach od 30 do 75 m2.

Zobacz szczegóły

Villa Jowisz

ul. Okuniewskiej

Warszawa

Zrealizowane

Villa Jowisz to kolejna realizacja deweloperska, realizująca naszą koncepcję willi miejskiej. 
Nowoczesny, funkcjonalny budynek, mieści 16 komfortowych mieszkań. Zlokalizowany jest przy ul. Okuniewskiej w Warszawie (Praga - Południe). Wybierz dla siebie jedno z komfortowych, słonecznych mieszkań! W ofercie mieszkania 2-4 pokojowe o powierzchni 34-56m2. Inwestycja została zrealizowana w 2014 roku

 

Zobacz szczegóły

Villa Propertus

Centrum

Warszawa

W przygotowaniu

Inwestycję wyróżnia dogodna lokalizacja w niewielkiej odległości od centrum miasta, w pobliżu sklepów, przedszkola, szkoły, przystanków komunikacji publicznej. Wybierać można spośród 54 komfortowych, słonecznych mieszkań. W ofercie lokale 1-3 pokojowe o powierzchni 25-60m2.

Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2016 roku

 

Zobacz szczegóły

Villa Romera

ul. Romera 8

Warszawa

W realizacji

Inwestycję zlokalizowana na Warszawskim Ursynowie przy ul. Romera 8. Niewielka odległość od stacji metra Ursynów, oraz zielona okolica są niewątpliwie atutami które powodują ogromne zainteresowanie tym projektem. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoły. Nowoczesny, funkcjonalny budynek, mieści 12 komfortowych mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2015 roku.

Zobacz szczegóły
Kontakt

Wyślij nam wiadomość