Aktualności

about

Nowa inwestycja Boremlowska

22-12-2015
Inwestycja jest zlokalizowana na terenie prawobrzeżnej Warszawy w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności zabudowy oraz zabudowa jednorodzinna. Projektowany obiekt posiada dobry dostęp do komunikacji, dojazd do śródmieścia Warszawy zajmuje do 15 minut. Lokalizacja obiektu pozwala na pełne wykorzystanie infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, punkty usługowe, bank, kościół oraz liczne restauracje. Dzielnica jest cicha i spokojna.
about

Inwestycja w przygotowaniu - Boremlowska

02-03-2015
Informujemy, że rozpoczęliśmy pracę nad nową inwestycją Boremlowska. W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej pojawi się więcej informacji.
about

Nowa inwestycja Człuchowska

23-02-2015
Człuchowska to kameralny projekt deweloperski o podwyższonym standardzie zlokalizowany u zbiegu ulic Człuchowskiej i Anieli Krzywoń na warszawskich Jelonkach. Sześciokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym idealnie wpisuje się w niską, jednorodzinną zabudowę. Cicha, spokojna, a jednocześnie dobrze skomunikowana okolica zapewnia komfort i odpoczynek mieszkańcom. Inwestycja stanowi wyjątkową i przyjazną ofertę dla osób szukających własnego mieszkania w Warszawie i zarazem pragnących cieszyć się urokami zieleni. Projekt trafia w największe potrzeby segmentu rynku mieszkaniowego, wykorzystując wszystkie walory lokalizacji i otoczenia, jednocześnie oferując niepowtarzalny charakter kameralnej villi miejskiej. 18 lokali mieszkalnych oraz 1 lokal usługowy zostały zaprojektowane z największą dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców.
about

Rozpoczęcie budowy przy Człuchowskiej

29-12-2014
Z końcem grudnia rozpoczynamy pracę przy naszej nowej inwestycji - Człuchowska. Więcej informacji już wkrótce.
Kontakt

Wyślij nam wiadomość